!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Загальна характеристика кримінального права. Поняття злочину.

​Мета: навчальна – охарактеризувати суть кримінального права та злочину, види, стадії скоєння злочину, співучасть у скоєнні злочину; удосконалити навички працювати з нормативно – правовими документами, давати правову оцінку життєвим ситуаціям, розв'язувати юридичні задачі, робити висновки.

розвиваюча - розвивати пізнавальні інтереси в учнів, підтримувати інтерес до вивченого предмету та ініціативу до отримання знань; розвивати вміння працювати разом, щоб засвоїти велику кількість інформації за короткий проміжок часу; розвивати логічне мислення, порівнювати, узагальнювати.
виховна – виховувати творчу активність, вміння учнів висловлювати та відстоювати власну думку; виховувати стійке розуміння необхідності дотримуватися приписів законів, що є запорукою правопорядку; виховувати повагу до закону та розуміння небезпеки кримінальних правопорушень.


Имя файла: 5a42503f26445
Размер файла: 121 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
"Різдвяна подорож" позакласний захід з англійської...
Культура України в повоєнні роки
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.