Вивчення есе на уроках української мови в 3 - 4 класах

​Анотація: Художньо - публіцистичний жанр есе цікавий тим, що дає автору необмежену можливість самовираження. У сучасні шкільні програми входить навчання написанню есе. Це вид творчої роботи, в якій вимагається вміння висловлювати власне судження з актуальної теми.

Есе, як і будь-який вид твору, вимагає творчого осмислення теми, але найважливіше в ньому — авторська позиція, особисте бачення проблемної ситуації і способів її вирішення, засноване на знанні матеріалу і власному інтелектуальному досвіді. В есе необхідно чітке визначення проблеми, у трактуванні якої принципово важлива авторська аргументація з елементами самостійного аналізу. Довільна композиція есе дозволяє використовувати в побудові фраз різні прийоми, що підсилюють вплив на читацьке сприйняття: інверсію, антитезу, асоціативні ряди, метафоричні узагальнення, іронію та інші види іносказання.
Ця розробка допоможе формувати вміння складати есе письмово, розвивати зв'язне мовлення учнів, мислення, спостереження; уміння відрізняти есе від розповіді й опису; розпізнавати есе і міркування; виховувати любов до українського слова.


Имя файла: 5a6f1f482d6ed-3-4
Размер файла: 313 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Лист до Діда Мороза
Казка «Лісова історія»
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.