!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

"Вивчення елементів статистики у загальноосвітній школі"

​Анотація: Досягнення кожним випускником середньої школи розуміння статистичного характеру масових процесiв i їх законiв у навколишньому свiтi - головна мета вивчення елементiв статистики у школi. Посібник містить методичні рекомендації та задачі до вивчення статистики в школі, що допоможе вчителям математики ефективно організувати навчальний процес з урахуванням вимог чинної програми Міністерства освіти і науки України щодо викладання математики, зокрема вступу до статистики. У посібнику пропонуються розробки нестандартних уроків, системи задач для закріплення понять вибірка, центральні тенденції вибірки, полігон і гістограма.

Рекомендовано для практичного використання вчителям математики.
Цей матеріал може використовуватися як на уроках, так і на факультативних заняттях.


Имя файла: -----
Размер файла: 448 kb
Скачать фаил
Имя файла: 20171124-075615
Размер файла: 14 kb
Скачать фаил
Имя файла: 20171124-075656
Размер файла: 358 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Розробка уроку з алгебри "Найпростіші перетворення...
Трикутник
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2017 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2017  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.