!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Використання логічних функцій та їх застосування в розв’язанні професійно орієнтованих завдань

​Анотація: Дана методична розробка є частиною блоку інформатики «Електронні таблиці Excel», зокрема вивчення логічних функцій та застосування їх в професійній діяльності. Метою уроку є познайомити з призначенням логічних функцій, особливостями використання, показати учням застосування табличного процесора в професії. Методи проведення уроку: пошуковий; пояснювально – ілюстративний; самостійна робота учнів. Для закріплення вивченого матеріалу учні виконують практичну роботу, для виконання якої діти використовують знання з будови автомобіля та правил дорожнього руху. 

При проведенні уроку учитель використав інтерактивні методи навчання: інтерактивноу гру "Знайди вихід", мультимедійну презентацію; практичну роботу, яка передбачає виконання завдань учнями на комп'ютерах.
Методична розробка може бути використана як у ПТНЗ, так і в загальноосвітніх навчальних закладах.


Имя файла: 5a264266f2460
Размер файла: 1.9 mb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Конспект уроку інформатики в 5 класі на тему "Прог...
Рекурсія
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.