Виконання вивчених акробатичних елементів

​Анотація: Предмет «Акробатика» відноситься до фізкультурно-оздоровчого напрямку у навчально-виховному процесі в навчальних закладах позашкільної освіти, допомагає у підготовці вихованців хореографічних колективів.
Мета занять з акробатики при хореографічному колективі – забезпечити всебічний гармонійний розвиток особистості, що передбачає поєднання розумового, фізичного, морального, естетичного, трудового виховання, прищеплення любові до занять з акробатики та взагалі до фізичної культури. Завдяки застосуванню загальнорозвивальних та акробатичних вправ підвищується рівень «рухової культури» дитини, необхідний для хореографії, побутових дій, військової справи та багатьох сучасних професій, формується потреба у творчій самореалізації та духовному самовдосконаленні вихованців, забезпечується всебічний фізичний розвиток особистості.


Имя файла: 5a0546e2992b6
Размер файла: 29 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Профілактика порушення постави у школярів
Позаурочний виховний захід «Веселі старти»
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.