!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Відкритий урок у 5 класі "Фортеця чотирьох королев: Фонетики, Орфоепії, Графіки й Орфографії

​Анотація: Вам пропонується підсумковий урок гра для 5 класу. Під час роботи діти повинні подолати різні перешкоди на шляху до фортеці чотирьох королев. Для цього вони повинні показати знання вивченого матеріалу. Учні проходять тенета помилок, алфавітні хащі, болото м'якого знака і трясовину м'яких приголосних, кам'яну перешкоду ( вживання апострофа), міст переносу, річку Милозвучність, рів спрощення і через ворота грамотності ввійти у фортецю. Під час перепочинку вони зачитують метаграми, використовується фізкультхвилинка. Виконуючи завдання, учні повторюють складні випадки українського правопису.


Имя файла: 5a4b6afd96efc-urok5klassFortetsyachotirohkoroliv
Размер файла: 33 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Тестові завдання для перевірки знань за творчістю ...
Використання прислівників як засобів зв'язку речен...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.