!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Усний твір-опис зовнішності людини в художньому стилі

​Анотація: Цей урок допоможе у формуванні комунікативних умінь учнів, збагаченні словникового запасу, удосконаленні вміння працювати з текстом, що дуже важливо під час підготовки до ЗНО та ДПА. Різні методи роботи (диктант-переклад, групова та парна робота, редагування тексту, презентації та інше), які використовуються на уроці, дають змогу не тільки охопити великий матеріал для повторення та засвоєння нових знань, але й викликати у дітей щирий інтерес до вивчення рідної мови. За допомогою міжпредметних зв'язків (література, біологія, мистецтво) учні краще сприймають та розуміють матеріал, використовують логічне та образне мислення, доцільно добирають слова, відчувають красу народної пісні.


Имя файла: 5a45139911677
Размер файла: 25 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Свята зимового циклу
Урок літератури рідного краю в 5 класі за казкою Г...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.