!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Урок "Знайомство з петриківським розписом"

​Анотація: Урок "Знайомство з петриківським розписом" для учнів 5-го класу з предмету ОТМ.

Автор розробки:Троян Олександра Олесандрівна

Мета уроку.

Розвиваюча: Продовжитизнайомство учнів з видами декоративно-прикладного мистецтва, зокремадати загальнухарактеристикупетриківськомурозписутаісторіїйогостановлення. Розвивати логічне, асоціативне, креативне мислення тадрібну моторику рук.

Навчальна: Закріпити уміння і навички в отриманні нових колірних рішень, ознайомити учнів з основними елементамипетриківського розпису, навчити спостерігати,аналізувати та виконувати творчу роботу за темоюуроку.

Виховна: виховувати в учнів уміння спостерігати, цінувати красу навколишнього світу та бажання створювати естетичні вироби своїми руками, розвивати здібностіемоційно сприймати красу мистецтва, виховувати любов до рідної природи та повагудоісторичнихкоренів.

Очікувані результати: учень повинен засвоїти види декоративно- прикладного мистецтва, давати характеристику петриківському розпису, знати історію становлення,мати уяву про техніку виконання, навчитись спостерігати і аналізувати витвори декоративно-прикладного мистецтва та виконати композицію«Квіти барвінку».


file
Имя файла: yyyyy_y_y_yyyyZyyyyyyyyyyZyZyyyyyyyyyyyyyZyyyyyyyy
Размер файла: 390 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Заняття у Літній профільній художньо-естетичній шк...
Мандрівка "струнним деревом". Урок - подорож з муз...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.