!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Урок з німецької мови "Die Natur um uns herum" для учнів 10-11 класів

​Анотація: Розробка уроку з німецької мови (друга іноземна) "Die Natur um uns herum" для учнів 10-11 класів. Одна з найскладніших для вивчення лексичних тем "Охорона навколишнього середовища" може бути подана в цікавій, легкій для сприйняття формі з використанням сучасних інформаційних технологій та урахуванням творчих здібностей кожної дитини. Крім того, учні мають можливість ознайомитися з екологічними проблемами в німецькомовних країнах та в цілому світі. Працюючи в творчих групах, учні узагальнюють вивчений матеріал та демонструють результати своїх досліджень.


Имя файла: 5a3d5c05686de-Naturumunsherum
Размер файла: 5.2 mb
Скачать фаил
Имя файла: 5a3d5c1478740
Размер файла: 2.2 mb
Скачать фаил
Имя файла: 5a3d5d112c18b
Размер файла: 1.5 mb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Їжа та напої
Використання ІКТ на уроці німецької мови
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.