!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Урок української мови у 4 класі на тему: "Рід і число іменника"

​Анотація: Метою даного уроку є закріплення вмінь розрізняти рід і число іменників.
Важливим місцем у змісті уроку є цілеспрямована робота над пізнавальними запитаннями і завданнями, які виникають під час створення проблемних ситуацій. Важливою вимогою до змісту є те, що мовний матеріал, практичні завдання і вправи сприяють загальному вихованню особистості учня, розвивають критичне мислення, також пізнавальні і творчі здібності. Під час уроку використані такі інтерактивні вправи: метод «Прес», «Незакінчене речення», «Займи позицію», «Коректор», робота в парах. Які стимулюють пізнавальну активність і самостійність учнів. Вправи відповідають віковим особливостям четвертокласників.


Имя файла: 5a02b7618cd1e
Размер файла: 79 kb
Скачать фаил
Имя файла: 5a02b77426964-1
Размер файла: 1.9 mb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Конспет уроку літературного читання "Скринька казо...
Відкритий урок з літературного читання "Людина поч...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2017 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2017  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.