!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Урок-подорож "Сонячна система"

​Анотація: Урок присвячений узагальненню знань та умінь учнів з теми "Формули скороченого множення". Завдяки нестандратному підходу проведення уроку, діти мають змогу не тільки закріпити отримані математичні знання, але і отримати цікаву інформацію про будову Сонячної системи та її планети. Використання такого підходу дозволить зацікавити учнів у виконанні запропованих завдань та дозволить краще засвоїти навчальний матеріал. А форма подачі матеріалу - з використанням інтерактивних технологій та методів (наприклад, робота в малих групах; взаємоперевірка), - стимулює учнів до швидкого та вірного розв'язування вправ. 


Ім'я файлу: 5a560cc612299
Розмір файлу: 69 kb
Викачати файл
Ім'я файлу: 5a560cd803414
Розмір файлу: 3 mb
Викачати файл
Поділитися роботою у мережі:
 
"Фізико - математичний марафон" (5-8 класи)
Інтегрований урок "Використання графіків лінійної ...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.