!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Урок-подорож країною "Рухляндія"

​Анотація: Розробка підсумкового уроку з теми "механічний рух" для 7 класу. Буде у нагоді при проведенні уроку у цікавій формі подорожі. Для учнів підготовлено цікаві завдання. А саме: розшифровка закодованого слова, розвязування задач, розгадування кросвордів, проведення експерименту по визначенню швидкості руху тіла, пояснення фізичних формул, позначеннь фізичних величин, а також одиниць вимірювання. Проте на попередньому уроці необхідно поділити учнів на групи та надати домашнє завдання по виготовленню проектів на тему "Історія засобів руху" (автомобіль, велосипед)


Имя файла: 5a5347a1a50fa
Размер файла: 246 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Інтегрований урок "Використання графіків лінійної ...
Розв'язування задач з теми "Кипіння" 8 клас
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.