Урок –КВК з математики в 5 класі Тема: Закріплення додавання і віднімання чисел з переходом через десяток в межах 100. Застосування різних способів обчислення.

Характерною особливістю дефекту при розумової відсталості є порушення вищих психічних функцій - відображення і регуляції поведінки та діяльності. Це виражається в порушенні пізнавальних процесів (відчуттів, сприйняття, пам'яті, мислення, уяви, мови, уваги), страждають емоційно-вольова сфера, моторика, особистість у цілому.
Тому уроки в нашій школі повинні бути досить яскравими і одночасно простими до засвоєння, а цьому можуть допомогти уроки із застосуванням інформаційно-комунікативних технологій.

Анотація: цей урок розроблений та проведений з учнями 5 класу спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату для дітей з обмеженими фізичними та розумовими можливостями.
Мета: : поглибити знання з математики, розвивати обчислювальні навички, математичне мовлення, логічне мислення, зорову пам'ять, швидкість думки, увагу, кмітливість;формувати математичні та комунікативні компетентності, вміння керувати
емоціями;
виховувати колективізм, вміння співпрацювати в команді.
Обладнання: плакат КВК, картки з правилами, презентація PowerPoint, таблички, картки із завданнями, грамоти.
Тип: урок-КВК


Имя файла: 5a2170783f99b-5
Размер файла: 234 kb
Скачать фаил
Имя файла: 5a21707764290-758
Размер файла: 2.7 mb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Інтеграл та його застосування
Конспект уроку на тему: "Розв’язування рівнянь. За...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.