!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Урок хімії в 9 класі. Реакції обміну між розчинами електролітів. Йонні рівняння.

​Анотація: На основі знань про розпад електролітів на йони розглянуто реакції йонного обміну; розширено в учнів поняття про реакції обміну на якісно новому рівні; розкрито суть реакцій йонного обміну, з'ясовано причини та умови їх проведення; вироблено навички в учнів складати повні та скорочені рівняння реакцій йонного обміну, пояснювати їх суть з позиції теорії електролітичної дисоціації; удосконалено вміння проводити хімічні досліди, робити узагальнення щодо умов, за яких реакції йонного обміну відбуваються до кінця; сформувати в учнів наукові погляди щодо значення реакцій йонного обміну для живих організмів.


Имя файла: 5a2fead844255-9
Размер файла: 29 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Урок з теми "Фізичні та хімічні явища. Хімічні реа...
Шоу-проект «Науки природничі – це диво дивне й спо...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.