!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Урок геометричний турнір по темі "Чотирикутники"

​Анотація: Урок проходе у формі геометричного турніру, мета якого узагальнити та систематизувати знання учнів з теми " Чотирикутник" (проводиться перед контрольною роботою). На уроці перевіряється, як знають учні означення та властивості фігур, чи вміють відтворювати доведення теорем про властивості фігур. Через тестові завдання перевіряються вміння учнів застосовувати отриманні знання при розв'язуванні задач. Діти вчаться співпраці у групах. Вчитель на уроках розвиває у учнів творче ставлення до вивчення матеріалу. Діти готують до уроку вірші, казки, кросворди, рисунки про паралелограм, прямокутник, ромб та квадрат. Це допомагає учням позитивно відноситися до навчання.


Имя файла: 5a197eb1a40cd
Размер файла: 43 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Урок-гра " Ділення звичайних дробів"
Лінійні нерівності з однією змінною; системи ліній...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2017 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2017  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.