!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Урок англійської мови "My house" для учнів 4 класу з використанням ІКТ

​Анотація: Розробка, яка містить план-конспект і презентацію уроку "My house" для учнів 4 класу, створена з метою виховання комунікативно-мовних навиків, культури монологічного та діалогічного мовлення, інтересу до вивчення іноземної мови. Основними завданнями є повторити й активізувати вивчений лексичний матеріал по темі, практикувати учнів у вживанні ЛО в усному та писемному мовленні, вживати конструкції there is/there are, прийменників місця, вчити презентувати власну творчу роботу. Урок спрямований розвивати розвивати вміння говоріння та письма, розвивати мислення, пам'ять, творчість школярів; збагачувати словниковий запас.


Имя файла: 5a13340f81900-budynok
Размер файла: 405 kb
Скачать фаил
Имя файла: 5a1334136b3bc-Myhouse
Размер файла: 6.5 mb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Контрольна робота з англійської 2 клас з теми “ My...
День народження Віні Пуха (Їжа)
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2017 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2017  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.