!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Урок англійської мови для учнів 7 класу за темою "Popular Sports and Games" з використанням ІКТ та засобів мультимедії

​Анотація: Розробка містить презентацію та план-конспект уроку англійської мови для учнів 7 класу "Popular Sports and Games" за темою "Спорт" з використанням ІКТ та засобів мультимедії. Урок має на меті активізувати вживання в мовленні учнів засвоєного матеріалу за темою "Спорт"; вчити учнів розуміти на слух та вживати в мовленні на рівні фрази лексичні одиниці для розмови про спорт, розширити лексичний запас з теми "Спорт", виховувати в учнів любов до фізичної культури і спорту, бажання займатися спортом, виховувати свідоме ставлення до навчання, до збагачення духовного світу особистості.


Имя файла: 5a0471926bae4-7
Размер файла: 155 kb
Скачать фаил
Имя файла: 5a04722a50e47-Popular
Размер файла: 2.3 mb
Скачать фаил
Имя файла: 5a04725c5b9fe-PopularSportsandGames
Размер файла: 2.3 mb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Урок англійської мови "The English – speaking coun...
Методична розробка фрагменту відкритого уроку
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2017 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2017  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.