!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Транснаціональні корпорації (ТНК) та їх вплив на функціонування міжнародної економіки

​Анотація: Оновлені Програми вимагають реалізації наскрізних ліній в навчанні, формування громадянської відповідальності , підприємницької та фінансової грамотності учнів. Важливим кроком у формуванні підприємницької й активної життєвої позиції є уроки нового курсу географії 9 класу. Але щоб на цих уроках не нудилися наші учні, ми маємо застосовувати сучасні методи та технології навчання, розмовляти з учнями «їхньою мовою». До того ж урок має бути пов'язаний з реальним життям, що спрямує отримані знання учнів на конкретну реалізацію у подальшому житті. Інформація додатків до уроку знаходить підтвердження через реальні факти, соціальний досвід дитини. Матеріали уроку дозволяють моделювати життєві ситуації, спонукають учнів спілкуватися і діяти.


Имя файла: 20171201-111641
Размер файла: 538 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Конспект уроку "Екологічна проблема. Сировинна й е...
Презентація "Річка Мокра Сура"
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.