!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Тестування як ефективний метод визначення рівня успішності учнів у середній школі.

​Анотація: Контроль за навчальною діяльністю учнів, який визначає успішність навчання кожного учня, аналіз отриманих результатів та корегування навчального процесу, являється важливим компонентом педагогічної системи і складовою частиною навчального процесу. Інструментом підвищення якості освіти разом із реформуванням змісту освіти виступає вдосконалення системи оцінювання, модернізація діагностики навчання учнів.

У статті описуються приклади застосування технології розробки електронних тестів засобами MS Office та у програмному середовищі Лазарус. Таким чином, поряд з готовими тестовими оболонками для більш гнучкого впровадження завдань у тестовій формі в електронні методичні розробки викладачі можуть використовувати вбудовані можливості додатків пакета Microsoft Office при мінімальному застосуванні програмування. 


Имя файла: Testuserednischool_Ternova
Размер файла: 3.3 mb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Гра з інформатики "Хто зверху?"
Підсумкова практична робота «Складання і виконання...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.