!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Свято з англійської мови "ABC party" у 1 класі

​Анотація: Розробка позакласного заходу з англійської мови у початковій школі, який допоможе як молодим, так і досвідченим вчителям цікаво завершити вивчення літер англійського алфавіту.
Святковими ведучими є казкові герої, що буде дуже цікаво і дітям, і дорослим глядачам. Ведеться свято англійською ті українською мовами.
Під час виступу діти показують знання не тільки літер алфавіту, а також віршів та пісень з таких тем: "Numbers", "Colours", "Animals and Toys". Пісні та деякі вірші можна інсценувати. Свято виходить дуже яскравим, цікавим та динамічним!


Имя файла: Kaludova_Irina_Borisovna_ABC_party
Размер файла: 30 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Інтегрований урок. "Іменники-синоніми, іменники-ан...
Подорож по країні "АВС" - 3 клас
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2017 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2017  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.