!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Світлові явища. Геометрична оптика.

​Анотація: Урок фізики "Світлові явища. Геометрична оптика" в 9 класі проводиться у формі змагання. Мета уроку - повторення та поглиблення вивченої теми, закріплення набутих навичок побудови зображень у лінзах, використання своїх знань для практичного застосування. Ефективність уроку-змагання обумовлена використанням різноманітних методів перевірки знань (індивідуальне, фронтальне, ущільнене, письмове), які динамічно змінюють один одного. На уроці використовується робота з ноутбуком (або з проектором). Різноманітні конкурси та творчі завдання сприяють високій активності учнів, розвиненню логічного мислення, винахідливості та кмітливості.


Имя файла: 5a4689631dfd9
Размер файла: 298 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Розв'язування задач з теми "Кипіння" 8 клас
Узагальнення знань з теми «Фізика атому та атомног...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.