!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Сучасний урок: вимоги, структура, критерії ефективності

​Анотація: «Урок – це дзеркало загальної і педагогічної культури вчителя,мірило його інтелектуального багатства, показник його світогляду, ерудиції» (В. О. Сухомлинський) 

Сучасний урок – це урок спрямований на те, щоб кожна дитина збагнула себе як самодостатню особистість.
Сучасний урок – це твір мистецтва, де педагог уміло використовує всі можливості для розвитку особистості учня, його активного розумового зростання, глибокого й осмисленого засвоєння знань, формування його моральних основ.
Сучасний урок – це, перш за все, урок, на якому створено реальні умови для інтелектуального, соціального, морального становлення особистості учня, що дозволяє досягти високих результатів за визначеними метою завданнями.


Имя файла: 5a1abb399916c
Размер файла: 23 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
ПЕДРАДА - КОНСИЛІУМ "Роль контролю та стимулювання...
«Внедрение идей креативной педагогики в системе пр...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.