!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Створення декоративного образу тварини за мотивами творчості Марії Приймаченко.

​Анотація: Урок починається із вступного слова вчителя про мистецтво. Вчитель доводить до відома дітей про те, що його не побачиш звичайним поглядом – його (мистецтво) потрібно вчитись «бачити».

Вчитель підводить дітей до того, що під час спілкування нерідко чуємо: «МИСТЕЦТВО СПІЛКУВАННЯ». Люди обмінюються інформацією і на рівні немовного (невербального) спілкування. На життєвому шляху, в соціальному середовищі, можуть спіткати невдачі. Сприймати проблеми потрібно як можливість до саморозвитку. Варто це зрозуміти і в це повірити – і все вийде.

Вчитель притишує голос і замовкає. Далі урок супроводжується заздалегідь заготовленим відеоуроком від «Марії Приймаченко». В ролі видатної художниці виступає і розказує біографію учень школи. Таким чином в учнів виникає образ, який створюється в уяві за допомогою органів чуття. Витвір мистецтва викликає у нас почуття безпосереднього хвилювання, співчуття. Образ, який відтвориться в уяві дітей збережеться в пам'яті надовго.

Урок закінчується тим, що художниця на згадку про зустріч дарує чарівного сундука. Вчитель із скрині дістає тканину трьох кольорів (зелену, блакитну, жовту), запитує з чим асоціюється кожен колір, створює куточок-образ України, на який виставляються роботи дітей. Виставка супроводжується музичним фоном української пісні.


file
Имя файла: yyyyZyyyyZyZ6Zyy.Zyyyy
Размер файла: 25 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
"Філософ,поет, музикант." Г.Сковорода
Заняття у Літній профільній художньо-естетичній шк...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.