!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Сценарій свята "Прощання з Букварем"

​Анотація: Виховний захід розширює читацький кругозір, допомагає першокласникам зрозуміти,що прочитавши Букварик вони переступили лише першу сходинку у світ пізнання. Розробка має національно - патріотичний характер. Виховує любов до Батьківщини. Прищеплює почуття гордості за свій народ, за нашу культуру. Казкові персонажі націлюють дітей на добро, взаємодопомогу, взаємовиручку. Є гумористичні моменти сьогодення. Це інсценівка старої казки на новий лад. Щоправда розробка виконана на конкретних дітей з певним характером та манерами поведінки. Проте ...кожен може взяти з неї щось для себе.


Имя файла: 59fa037579c1a-2017
Размер файла: 150 kb
Скачать фаил
Имя файла: 59fa03ebdc2c9
Размер файла: 3.1 mb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Трудове навчання 4 кл
"Легенди про квіти" проектний метод
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2017 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2017  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.