!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Стаття "Міжпредметні зв'язки при вивченні зарубіжної літератури"

​Анотація: У статті розкрито основні дидактичні функції міжпредметних зв'язків в цілому та під час вивчення зарубіжної літератури зокрема. На конкретних прикладах продемонстровано доцільність й ефективність впровадження в освітній процес ваємоз'вязку зарубіжної літератури з такими предметами: образотворчим мистецтвом, музикою, всесвітньою історією, українською літературою, іноземними мовами. Матеріал може бути корисним учителям 10, 11 класів ЗНЗ, гімназій, ліцеїв та викладачам зарубіжної літератури ВНЗ І-ІІ р.а., що здійснюють підготовку молодших спеціалістів на основі базової загальної середньої освіти.


Имя файла: 5a4f804e300bb
Размер файла: 1.1 mb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
План конспект інтегрованого уроку на тему: "Казки ...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.