!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Sports day at school (спортивне свято у школі) на допомогу керівникам літніх мовних таборів

​Анотація: Літні мовні табори покликані спонукати школярів практично застосовувати знання з мов, отримані протягом навчального року. Саме у мовному таборі діти мають можливість спілкуватися іноземною мовою, застосовувати її у різних формах діяльності (спортивних змаганнях, театральних виставах тощо), а також розкривати свої таланти. Саме ці принципи і було взято за основу при підготовці сценарію спортивного свята англійською мовою для учнів середніх класів літнього мовного табору на базі ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія. Спортивна розминка,індивідуальні та командні змагання англійською мовою, руханки під виконання англійських пісень сприяють формуванню навичок здорового способу життя; закріпленню і систематизації мовних знань та навичок ;розвитку інтересу до вивчення англійської мови. При цьому знання дітей не оцінюються як у школі, і вони сприймають навчання як гру. Розробку створено на допомогу керівникам літніх мовних таборів. Отож навчайтесь і змагайтесь,шановні колеги,разом зі своїми учнями!Будьте здорові!


Имя файла: SportsDayAtSchool
Размер файла: 26 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Урок у 7 класі "Cooking meals"
План-конспект інтегрованого уроку на тему: "Матери...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.