!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Соціально-психологічні фактори вибору професії старшокласниками

​Анотація: Одним з головних кроків в житті кожної молодої людини є вибір професії. Цей період є найбільш вирішальним у житті людини, коли остаточно складається фундамент ціннісних орієнтацій, вимальовується проекція головних напрямків пошуків самореалізації. Необґрунтований вибір професії може поставити людину перед фактом, що у неї відсутні передумови до виконання трудових функцій за обраною професією. А це викликає незадоволення потреби самореалізації та негативно позначається на суспільстві в цілому. Досвід нашої роботи допоможе у виявленні домінуючих мотивів вибору професії старшокласниками і ієрархії ціннісних структурних компонентів шляхом дослідження мотивів та потреб особистості учнів.


file
Имя файла: Socialno-psyhologichnyfactoryvuboryprofesiistarshoklasnukamy
Размер файла: 42 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
«Адаптація до шкільного навчання дітей з різними т...
Презентація проекту "Конфлікти в шкільному середов...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2017 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2017  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.