Скарбничка якісних задач з фізики

​Анотація: Вивчення природи людиною, розуміння її законів, пояснення таємниць – все це завжди хвилювало не тільки вчених, а й митців. Наукове пізнання природи та її художнє сприйняття йдуть поруч, взаємно збагачуючи одне одного. Не зважаючи на різницю художнього сприйняття природи та її наукового опису, між ними є глибокий внутрішній зв'язок. «Скарбничка якісних задач», яка ілюстрована репродукціями картин видатних художників, містить приклади різних фізичних явищ. Якісні задачі, сформульовані на їх основі, дуже цікаві і корисні для розвитку фізичного мислення учнів. Розв'язання таких задач потребує серйозної і ґрунтовної підготовки, що спонукає учнів до самоосвіти. 

Доцільне, доречне і вміле використання творів мистецтва в навчанні фізики роблять процес пізнання більш емоційним і вражаючим, ні в кого вже не повернеться язик назвати фізику «сухою наукою».


Имя файла: 5a5b6792b5ea7
Размер файла: 1.7 mb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Розробка уроку у 11 класі."Наша Галактика-Чумацьки...
"Фізико - математичний марафон" (5-8 класи)
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.