!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Система формування прийменниково-відмінкових конструкцій у дітей 4-5 років із ЗНМ.

​Анотація: З урахуванням значимості оволодіння дитиною правильним словотвором для здійснення цілеспрямованої логопедичної роботи виникає необхідність розробки методики формування прийменниково-відмінкових висловлювань із просторовим значенням.
Основною метою логопедичної роботи з дітьми 4, 5 років із загальним недорозвиненням мовлення є формування психологічних механізмів, що дозволяють дитині опановувати граматичні засоби рідного мовлення, і навчання дітей користуванню граматичними засобами відповідно до мовленнєвих норм. Формування граматичного складу мовлення в дітей із загальним недорозвиненням мовлення неможливо без подолання порушень мовленнєвої системи, у тому числі звуковимови і лексичних порушень, тому засвоєнню формозміни іменників передує розвиток звуковимови, пасивного та активного словника.


Имя файла: 5a00afb98380b
Размер файла: 1.1 mb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Логопедичний LAPBOOK «Подорож Звуковичка»
Способи постановки звуків у дітей із фонетико-фоне...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2017 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2017  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.