!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Розвиток соціокультурних та комунікативних компетенцій на уроках англійської мови

​Анотація: Метою даної статті є обґрунтування важливості формування соціокультурних та комунікативних компетенцій учнів на уроках англійської мови, як двох взаємопов'язаних елементів. В статті розглядається важливість формування соціокультурної компетенції як невід'ємно частини при вивченні англійської мови . Саме на уроках іноземної мови вчитель повинен формувати в учнів уміння і навички іншомовного спілкування, передбачити досягнення ними такого рівня комунікативної компетентності, який був би достатнім для здійснення спілкування у певних комунікативних сферах, орієнтуватися у соціокультурних аспектах країни, мову якої вивчають товаришами при допомозі вчителя. Отже, формування соціокультурної та комунікативної компетенцій є актуальним тому, що Україна зміцнює стосунки й зв'язки з європейськими й світовими державами, а для того, щоб наша країна сприймалася іншими націями як культурна високорозвинена держава, необхідно формувати в учнів знання про країни світу, уміння спілкуватися іноземними мовами й мати навички самостійної роботи. На уроках іноземної мови вчитель повинен сформувати в учнів уміння і навички іншомовного спілкування, передбачити досягнення ними такого рівня комунікативної компетентності, який би був достатнім для здійснення спілкування у певних комунікативних сферах, вміння орієнтуватися у соціокультурних аспектах країни, мову якої вивчають.


Имя файла: 59fb80c83d397
Размер файла: 58 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Proverbs and Sayings
Матеріали для роботи в літньому мовному таборі
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2017 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2017  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.