!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Розвиток активної пізнавальної діяльності учнів з порушенням інтелектуального розвитку на уроках географії і позаурочний час

​Анотація: Актуальність проблеми активізації пізнавальної діяльності особливо гострою стоїть у розумово відсталих учнів. Адже головною метою психолого-педагогічного супроводу таких учнів є оптимізація їхньої розумової діяльності за рахунок стимуляції психічних процесів і формування позитивної мотивації на пізнавальну діяльність. Для успішного засвоєння програмового матеріалу потрібен фундамент, який складається з належного рівня розвитку психічних процесів школярів. Відтак, виникає потреба в застосуванні на уроках різноманітних прийомів, спрямованих на активізацію пізнавальної діяльності учнів.


Имя файла: -
Размер файла: 257 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
"Морський бій". Географія, 7 клас. Підсумковий уро...
Конспект уроку "Економіко-географічна характеристи...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.