!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Розв'язування задач здоров’язберігаючої спрямованості як спосіб формування ключових та математичних компетентностей.

​Анотація: Одним з вагоміших важелів скорочення чисельності та погіршення стану здоров'я населення, в тому числі дітей та молоді, є надмірне споживання алкоголю та паління. Ці завдання допомагають учням дослідити наслідки надмірного споживання психоактивних речовин, демографічні тенденції, грошові витрати населення на алкоголь та тютюн, провести розрахунок вживання чистого спирту на душу населення та самим зробити висновки про шкоду, яку задають суспільству легальні наркотики. Формування позитивного ставлення до власного здоров'я, відмову від шкідливих звичок сприятиме забезпеченню формування ключових, загально-предметних, предметних та здоров'язберігаючих компетентностей. Збірник задач базується на загальновідомих визначеннях алкоголю, тютюну, інших психоактивних речовин Всесвітньої організації охорони здоров'я, офіційних статистичних даних Державного комітету статистики України, інших достовірних джерел.


Имя файла: 5a5781d2e496
Размер файла: 61 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Математичний веб-квест
Тестування як метод контролю знань учнів з математ...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.