!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Розв'язування задач патріотичної спрямованості на уроках математики як спосіб формування соціальних та громадянських компетентностей.

​Анотація: Розробка уроку на тему: «Додатні та від'ємні числа. Координатна пряма. Модуль числа». Математика. 6 клас. Для того, щоб збільшити потенціал патріотичного виховання предмета математики, необхідно частіше включати в зміст уроку задачі, що стосуються державності, викликають почуття гордості за рідну країну і рідне місто. Мета уроку: узагальнити і систематизувати знання, вміння та навички учнів з вивченої теми; виявити рівень засвоєння знань учнями; ознайомити з історичним матеріалом;

розвивати кмітливість, увагу, логічне мислення, тренувати вміння працювати в групі і самостійно; виховувати у дітей пізнавальний інтерес, прививати любов до рідного міста. 


Имя файла: 5a4d1ecead96c
Размер файла: 104 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Інтегрований урок на тему: "Школа культури рухів з...
Периметр трикутників. Види трикутників
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.