!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Розробка уроку на тему :«In der Freizeit»

​Анотація: Розробка уроку з німецької мови (друга іноземна) у 5 класі (за підручником М.М.Сидоренко, О.А.Палій 5(1) Київ "Грамота"2013)Тема : У вільний час «In der Freizeit»Цілі: повторити лексичні одиниці по темі,вдосконалювати навички усного мовлення та техніку читання,формувати навички діалогічного мовлення,розвивати навички сприйняття тексту на слух, розвивати уміння висловлювати свої думки, відстоювати свою точку зору, розвивати навички ефективно співпрацювати під час парної та групової роботи,сприяти вихованню культури спілкування, вчити усвідомлювати важливість організації свого дозвілля.Тип уроку: урок засвоєння знань та вмінь.


Имя файла: 5a062dc203b55-InderFreizeit
Размер файла: 73 kb
Скачать фаил
Имя файла: 5a062dd7a652c
Размер файла: 2.9 mb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Використання ІКТ на уроці німецької мови
Позакласний захід з німецької мови на тему: "In de...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.