!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Розробка уроку "Кристалічні ґратки. Атомні, молекулярні та йонні кристали. Залежність фізичних властивостей речовин від типів кристалічних ґраток".

​Анотація: Використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі сприяє підвищенню його ефективності, всебічному і гармонійному розвитку особистості учнів, розкриттю їх талантів, суттєво впливає на зміст, форми, методи і засоби навчання. Вдало підібрані комп'ютерні програми забезпечують розвиток творчих здібностей, стимулюють пізнавальну активність, емоційну сферу та інтелектуальні почуття школярів. При цьому підвищується працездатність учнів, зацікавленість їх різними видами діяльності, поліпшується просторова уява, пам'ять, логічне мислення, розширюється їх світогляд. Тому комп'ютер має великі можливості вдосконалення навчально-виховного процесу.

На уроці з хімії у 8 класі «Кристалічні ґратки. Атомні, молекулярні та йонні кристали. Залежність фізичних властивостей речовин від типів кристалічних ґраток» застосовано інформаційно – комунікаційні технології на різних етапах уроку.
Всі етапи уроку підкріплюються супроводом на мультимедійній дошці, що допомагає концентрувати увагу учнів і підвищує рівень якості сприймання матеріалу.
Матеріал викладений у логічній послідовності. На етапі закріплення представленні завдання різного характеру і рівня складності, а також використані різні форми роботи: колективна, групова і самостійна.


Имя файла: 5a1da2cef0f03-Kristalichnigratki
Размер файла: 446 kb
Скачать фаил
Имя файла: 5a1da72770257-Kristalichnigratkiprezentaciyadouroku
Размер файла: 5.4 mb
Скачать фаил
Имя файла: 5a1dab18bc3b5-Kristalichnigratkisamostiynarobota
Размер файла: 6.3 mb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Самостійна робота "Правила техніки безпеки. Понятт...
Роль міжпредметних звязків
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.