!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Різдвяна ялинка Технологія виготовлення новорічної іграшки у техніці торцювання

​Анотація: Розробка відкритого уроку з трудового навчання у 6-му класі має на меті ознайомити учнів з історією виникнення ялинкових прикрас; учні вчаться виготовляти оригінальні ялинкові прикраси у техніці торцювання, удосконалюють прийоми роботи з ручними інструментами; розвивають здібності, просторову уяву, точність у роботі, дрібну моторику пальців рук, пізнавальний інтерес до створення іграшки; даний вид роботи на уроці виховує в учнів художній та естетичний смак, творче ставлення до праці, охайність у роботі, діти вчаться поважати народні різдвяні традиції.

Урок цікавий за змістом. Застосовані різні форми роботи на уроці. Практичній роботі попереджає детальна презентація теми та завдань уроку, яка складається з показу слайдів історичного розвитку новорічних іграшок; гри "Прикрась ялинку", розповідей дітей про свою улюблену новорічну іграшку. 


Имя файла: 5a39315f60292
Размер файла: 2.6 mb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Конкурс Ерудит
Майстер-клас "Японія - батьківщина орігамі. Вигото...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.