!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Прощавай Букварику, наш найперший друже!

​Анотація: даний урок є підсумковим уроком з предмету «Навчання грамоти». Він допоможе створити атмосферу радості від прочитання першої книги – Букваря; продемонструвати досягнення учнів за перший рік навчання; повторити абетку; закріпити знання про звуки та букви; удосконалювати навички виразного читання; розвивати пізнавальні інтереси, авторські здібності; викликати бажання гарно вчитися; розвивати мовлення, творчу думку, увагу, уяву дітей; формувати навички читання; розвивати, прищеплювати бажання вчитися, інтерес до читання, до вивчення української мови; виховувати любов до навчання у школі, до книги як джерела знань.


Имя файла: 5a54bea9137db
Размер файла: 34 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Інтегрований урок "Зимова казка"
Правовиховна декада . Година спілкування.
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.