!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Програма гуртка " Паперова казка"

​Анотація: Програма визначає обсяг та зміст знань, умінь і навичок засвоєння потенціалу особистості. Розрахована на дітей молодшого, середнього та старшого віку. Тривалість навчання три роки.

Програма визначає обсяг та зміст знань, умінь і навичок, засвоєння яких забезпечить розвиток художньо-творчого потенціалу особистості. Розрахована на дітей молодшого, середнього та старшого дошкільного віку. Даний матеріал передбачає цілеспрямовану роботу педагога, оскільки направляє на пошук різних форм і методів художньо-естетичного виховання, навчання дітей вільно реалізувати свої природні нахили, висловлювати особисту думку через діяльність з папером.


file
Имя файла: yyyyyyZyyyyyyZyyyyyyyyy
Размер файла: 1.9 mb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
НАУКОВА СТАТТЯ НА ТЕМУ: "РОЗВИТОК ЗВ’ЯЗНОГО МОВЛЕН...
Інтегроване заняття з розвитку мовлення та культур...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2017 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2017  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.