Проаналізувати програмні документи Кирило-Мефодіївського братства під кутом зору відображення в них минулого і майбутнього України. 9 клас.

​Анотація: Згідно з новим Державним стандартом базової і середньої освіти метою історичної освіти є підготовка учнів до взаємодії з соціальним середовищем, до самореалізації їх як особистостей. Для активізації пізнавальної діяльності необхідно використовувати інтерактивні методи навчання – «мікрофон», «вікторина», «мозковий штурм» і т.ін. Як приклад розробка уроку узагальнення у 8-му класі з теми: «Національно визвольна війна українського народу середини 17-го століття». Також можна використати метод театралізованої гри. Цей метод активізує навчальний процес, сприяє кращому засвоєнню термінів та понять, поглиблює внутрішньо курсові та між предметні зв'язки. Учні методом гри «поринають» в минуле і сприймають події через почуття. Як приклад розробка уроку в 9-му класі практичне заняття по темі «Проаналізувати програмні документи Кирило-Мефодіївського братства під кутом зору відображення в них минулого і майбутнього України».


Ім'я файлу: 59fc3181614a1-9
Розмір файлу: 235 kb
Викачати файл
Поділитися роботою у мережі:
 
Громадянська війна у США і Реконструкція Півдня
Узагальнення з теми «Національно – визвольна війна...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.