Практичні поради щодо формування впевненості

​Анотація: Не впевнена у собі людина легко може дійти висновку, що вона такою народилася і нічого тут не поробиш. У цьому є частина правди.

Через гени ми одержуємо схильність до тих чи інших моделей поводження, того чи іншого способу дій. Але ж є ще виховання в сім'ї, вплив суспільства, життєвий досвід — і все це позначається на нас.
Але навіть якщо все це не мало сприятливого впливу, ви все-таки можете зміцнити впевненість у собі. Трохи часу і зусиль, і ви помітите, як з кожним днем ваш голос звучить усе твердіше, а ви стаєте усе спокійнішим.
Твердо виражаючи свої потреби, ви не дасте нікому використовувати вас, і при цьому не будете відчувати провину. Впевненість у собі передбачає, що ви можете, як роздавати, так і одержувати позитив, будь то компліменти, подяка чи будь-які інші способи вираження вдячності.
В статті розглянуто питання розвитку впевненості. Розоблено практикум для формування цієї важливої риси характеру для кожної людини і, особливо, для вчителів.

Співавтор розробки: Гоменюк Дмитро Васильович

Имя файла: 5a67114e1fa97-1
Размер файла: 112 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Як виховати успішну дитину
Практичні поради учням: як правильно поводитися з ...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.