!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Практичне використання інтерактивних методів навчання на уроках в початковій школі

​Анотація: Практичне використання інтерактивних методів навчання на уроках в початковій школі. В цій доповіді розписані інтерактивні методи , які використовуються на уроках математики, природознавства, літературного читання, української мови.Використання інтерактивних методів на уроках утворюють ідеальну основу для вивчення матеріалу в початковій школі. Кожен учень зацікавлений у правильності своєї думки.

Різноманітність методів інтерактивного навчання дозволяє вчителю підібрати методи саме до певної теми, а також дає можливість вибрати методи відповідно до рівня знань учнів класу.


Имя файла: 5a57639b1df40
Размер файла: 45 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
А. Лотоцький «Малий Тарас чумакує »
Проект "Весняна казка" 2 клас
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.