План уроку-роздуму. Тема уроку: О.Уайльд. Роман «Портрет Доріана Грея». Вплив філософії насолоди і краси на духовний світ людини. «Сходинки пороку Доріана Грея». «Краса – це злочин чи дар божий?..»

​Анотація: Даний урок контролю та узагальнення знань та вмінь учнів з теми має мету: - закріпити знання учнів про основні віхи життєвого та творчого шляху О.Уайльда, розкрити особливості естетичних принципів письменника, розглянути головні аспекти роману «Портрет Доріана Грея»; навчити аналізувати та характеризувати образи твору, розглянути етико-філософський сенс краси і моралі в романі «Портрет Доріана Грея»; сформувати цілісне сприйняття твору із визначенням власної позиції, поняття «краси», «парадоксу» та «естетизму»;- розвивати літературний інтерес, вміння працювати з біографічним та текстовим матеріалом; мовленнєві навички учнів; логічне та аналітичне мислення; вміння охарактеризувати головних героїв роману О.Уайльда "Портрет Доріана Грея"; розвивати навички зв'язного мовлення, полемічні й творчі здібності учнів, вміння самостійно формувати думку, відстоювати її, аргументуючи чіткими і стилістично грамотними висловлюваннями щодо прочитаного художнього тексту; вчитися конкретно й вдумливо опонувати своїм товаришам, вести фахову, а не емоційно-побутову дискусію у формі рольової гри; - виховувати інтерес до особи і творчості письменника, розуміння суті мистецтва і його впливу на життя людини., почуття прекрасного, вдумливого читача, повагу до особистості та почуття відповідальності за свої вчинки.


Имя файла: 5a129e2796fde-Urok-portret-Doriana-Greya
Размер файла: 2.5 mb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
План уроку – роздуму .Тема: Г. Маркес. Оповідання ...
План уроку –дослідження. Тема: Ф Стендаль. Роман «...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.