!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Підсумкова практична робота «Складання і виконання лінійних алгоритмів та алгоритмів із повторенням і розгалуженням в середовищі Scratch»

​Анотація: Клас: 5

Тема: «Алгоритми і виконавці»
Мета:
навчальна: перевірити отримані знання та вміння з теми «Алгоритми та їх виконавці»; навички створення алгоритмів слідування, повторення та розгалуження;
розвивальна: розвивати логічне мислення учнів через вміння аналізувати, порівнювати; самоосвітню, інформаційну, предметну компетентності; вміння вчитися; сприяти всебічному розвитку;
виховна: виховувати в учнів інтерес до вивчення інформатики, самостій-ність, старанність, наполегливість, бажання творчо працювати.
Завдання: складати і виконувати створені алгоритми у навчальному середовищі програмування Scratch:
1. з використанням структури слідування;
2. з використанням структури повторення;
3. з використанням структури розгалуження.


Имя файла: 5a329b7e12e44
Размер файла: 969 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Тестування як ефективний метод визначення рівня ус...
Урок для 5 класу №20 з теми "Додаваня тексту"
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.