!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Підсумки тижня в освіті: головні події

Підсумки тижня в освіті: головні події

Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулись в українській освіті

Новий закон «Про освіту» набрав чинності. Новий закон «Про освіту», що був ухвалений парламентом і 25 вересня підписаний президентом, набрав чинності у четвер 28 вересня. Освітня реформа безпосередньо стосується інтересів декількох мільйонів осіб.

Уряд передбачив 1 млрд на модернізацію перших класів. За словами Лілії Гриневич, у бюджеті 2018 року буде передбачено 1 млрд грн на модернізацію перших класів, з яких у 2018 році стартує Нова українська школа.

Визначено ВНЗ, що отримають доступ до наукових баз. Згідно з рішенням МОН доступ до Scopus отримали 68, а до наукової бази Web of Science 64 вищих навчальних заклади і наукових установ, що належать до сфери управління освітнього відомства.

В Україні є анклави, де діти не спілкуються українською. Міністр освіти наголошує, що ці діти автоматично не можуть вступати до українських вишів, і відповідно, вони не можуть потрапити на державні посаді чи в органи місцевого самоврядування.

МОН розробляє закон з підтримки стартапів. Метою законопроекту є створення алгоритмів, що дозволять збільшити комерціалізацію українських розробок, кількість малих інноваційних підприємств, небюджетні джерела фінансування інноваційної діяльності тощо.

У Львові заборонили збір коштів для шкіл. Представники шкіл та батьківських комітетів також отримали заборону щодо збору готівки для вирішення питань матеріально-технічного забезпечення, відзначення ювілейних та святкових дат тощо.

В МОН обіцяють широку реформу освітнього законодавства. З набуттям чинності нового закону «Про освіту» Міністерство освіти має намір розпочати широкомасштабну діяльність з оновлення законодавства в усіх сферах освіти.

В педагогічному виші студентів замість пар водили до церкви. Адміністрація Національного педагогічного університету ім. Драгоманова замість занять відправила студентів на урочистий молебень з нагоди святкування Дня працівників освіти.

Важливо розвинути оцінку якості вищої освіти, - Гриневич. Міністр освіти висловила переконання, що через незалежне оцінювання якості вищої освіти абітурієнти і суспільство зможуть побачити реальну картину щодо того, які виші надають якісну освіту.

Невакцинованих проти кору дітей не пустять до шкіл. Через поширення інфекції, невакциновані проти кору діти не допускатимуться у навчальні заклади в Івано-Франківській, Одеській та Тернопільській областях. МОН закликає батьків вакцинувати дітей.

ЗНО онлайн у магістратуру з права. Освіта.ua пропонує всім, хто в майбутньому готуватиметься до тестування з права, безкоштовний онлайн-сервіс, що містить завдання тестів зовнішнього незалежного оцінювання з усіх трьох частин тесту.

Освіта.ua
29.09.2017

Поділитися роботою у мережі:
 
Ю. Зайцев: куди попливе наш новий освітній човен?
А. Сененко: запитання до НПУ імені М.П. Драгоманов...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2017 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2017  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.