!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

ПЕДРАДА - КОНСИЛІУМ "Роль контролю та стимулювання навчальної діяльності школярів у підвищенні рівня якості знань учнів та розвитку їхньої творчої активності"

​Анотація: Контроль та оцінка знань, умінь і навичок учнів – невід'ємний структурний компонент навчального процесу. Виходячи з логіки навчання, він є, з одного боку, завершальним компонентом оволодіння певним змістовним блоком, а з другого – своєрідною з'єднуючою ланкою в системі навчальної діяльності особистості.

Співавтори розробки: Міткалова Тетяна Олександрівна, Бичиніна Яна Станіславівна, Ценкова Наталія Іванівна, Трошина Валентина Вікторівна, Панасенко Лариса Іванівна, Абрамян Тетяна Олександрівна, Черкашина Анастасія Ігорівна, Завражна Тетяна Володимирівна, Потапенко Лариса Петрівна

Имя файла: 5a200670ba516
Размер файла: 2.8 mb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Формування духовності особистості
Сучасний урок: вимоги, структура, критерії ефектив...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.