«Парад країн Європи»

​Анотація: Шкільне Євробачення «Парад країн Європи»
З досвіду роботи вчителя англійської мови керівника «Євроклубу» Копинос Тетяни Миколаївни. 

Даний сценарій можна використовувати для підготовки та проведення тижня англійської мови в школі.Шкільний європейський клуб – це форма співпраці вчителів та учнів, яка охоплює різноманітні сфери, займаючись, як говорить сама їх назва, вивченням Європи, європейської інтеграції, історії, географії, культури, мистецтва, науки. Європейські клуби поширюють дану інформацію серед установ і організацій, а також членів клубу, учнів шкіл, знайомих, мешканців міста чи регіону. У клубах молодь вчиться активності, толерантності, шани і зацікавленості іншими народами. Отримана інформація, набуті знання та досвід допоможуть у навчанні як у школі, так і у вищих навчальних закладах, а в майбутньому – у виборі потрібної професії. Щоб діяльність клубу принесла якнайкращий результат, шкільні європейські клуби повинні бути активними. Форма проведення -загальношкільний захід,учасники -учні 5-11 класів. Кожен клас готує номер до відповідної країни,це може бути як пісня так і танець ,інсценізація чи сценка. Дятам дуже подобається такий формат проведення, і вони приймають активну участь.
Так як Євроклуб має на меті розширення знань про Європу та звичаї Європейських країн,от і виходить і дізнались щось нове про країни, і повеселились!
Що це дає вчителю робота в Євроклубі:
* реалізація власних задумів;
* збільшення досвіду і ефективності роботи у позашкільній діяльності;
* нові знайомства та знання;
* співпраця з колегами з-за кордону;
* обмін знаннями;
* здобуття авторитету серед своїх колег у школі;
* налагодження співпраці між учнями і вчителями.


Имя файла: 59ff6dc1df8d9-2017
Размер файла: 5.9 mb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
КВК для старшокласників
Розвиток комунікативних навичок при навчанні діало...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.