!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Основи подійно- та об’єктно-орієнтованого програмування

​Анотація: У розробці подається 8 опорних конспектів уроків для вивчення розділу "Основи подійно- та об'єктно-орієнтованого програмування" у 8 класі. Теоретичні відомості використані з підручника Інформатика для 8 класу авторів Н.В. Морзе та інших, але для практичного ознайомлення з середовищем програмування використовується не Python чи Lazarus, а Visual Basic 6. Це професійна мова програмування, яка дозволяє створювати стандартний ехе-файл (виконуваний файл програми), який буде працювати на будь-якому комп'ютері без інсталяції на ньому середовища для програмування. Посібник може бути використано як учнями так і вчителями інформатики.


Имя файла: 5a0c9acecbdbb--8
Размер файла: 2.4 mb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Здоров'я учнів на уроках інформатики
Анімація в слайдових презентаціях Практична робота...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.