Оброблення циліндричних отворів

​Анотація: Цікавим моментом в моїй роботі є те, що я хотів показати закономірності мислення і пам'яті , настанова на запам'ятовування, багаторазове відтворення матеріалу, організацію формування нових знань, практичних навичок вміння розв'язання задач, як під керівництвом викладача, так і самостійно; як основні принципи розвиваючого навчання спрямовані на розвиток творчого мислення учнів з урахуванням психолого – педагогічних принципів і наочності.
В своїй роботі я хотів показати, що викладач має бути не урокодавцем, а організатором діяльності учнів і вивести особистість кожного учня в режим розвитку, розбудити в ньому інстинкт пізнання та самовдосконалення.
Матеріал подається по принципу крупноблочного введення теоретичних знань, про який вже давно говорить багато психологів і дидактів (Л.В. Занков, В.В. Давидов, Н.А. Менчинська, П.М. Ерднієв та ін.)


Имя файла: 5a113646293bd
Размер файла: 8.7 mb
Скачать фаил
Имя файла: -----
Размер файла: 1 mb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Розробка дидактичного матеріалу "Проектна діяльніс...
В'язання гачком як вид декоративно-ужиткового мист...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.