!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Народні традиції, родинні свята і здоров’я

​Анотація: План-конспект уроку з предмету «Основи здоров'я» за підручником І. Беха, Т. Воронцової для учнів 1 класу з українською мовою навчання на тему «Народні традиції, родинні свята і здоров'я», який включено в розділ «Психічна і духовна складові здоров'я», має на меті вчити розуміти значення народних традицій, родинних свят для здоров'я; вчити дітей розповідати про улюблені свята; прояснювати прислів'я і приказки про здоров'я; розпізнавати корисні і шкідливі традиції святкування; розвивати пізнавальний інтерес до народних звичаїв і обрядів; виховувати бажання дбати про власне здоров'я.


Имя файла: 5a3629a90d3ba
Размер файла: 22 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Корисні та шкідливі звички, їх вплив на здоров’я в...
учнівський екологічний проект "Гроші не пахнуть: у...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.