!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

На крилах весни прилітають птахи Сценарій свята зустрічі птахів

Мета: Вчити дітей захоплюватися красою оживаючої природи. Поглибити уявлення дітей про птахів, їх значення у природі та житті людини. На традиціях українського народу прищеплювати любов до природи рідного краю, спонукати до збереження її краси; розширити і поглибити знання дітей про природні процеси, що відбуваються навесні, про перелітних птахів
Розвивати пізнавальні інтереси, естетичні смаки, екологічне мислення, спостережливість, творчу уяву; Виховувати любов і бережливе ставлення до птахів, до природи. Формувати культуру спілкування, взаємоповагу під час змагання.


Имя файла: 5a302e641f7fc
Размер файла: 33 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
"Не погасне біль голодомору І вічна наша пам’ять н...
Театралізоване свято до Дня Святого Миколая
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.